Kosgeb Destekli

Bilişim Hizmetlerimiz

Anasayfa » Bilişim Hizmetlerimiz

 

● Resmi, özel kişi ve kuruluşların yapmakta olduğu bilgi teknolojileri, iletişim teknolojileri, telekomünikasyon, internet ve internet-haber hizmetlerinin bayiliklerini almak ve işletmek.

● Telefon ve her türlü iletişim araç gereçlerinin ve yedek parçalarının, aksesuarlarının ticaret, ithalat ve ihracatını yapmak.

● Her türlü telefonla, haberleşme cihazları, cep ve telsiz telefon ve telefon santralleri alımı, satımı, bakım onarımı, aksesuar ve servis hizmetleri ve pazarlamasını, ithalatını ve ihracatını yapmak. İnternet üzerinden sipariş almak, satmak, e-ticaret vb. toptan ve perakende yapmak ve yaptırmak.

● GSM, Telekom ve internet servis sağlayıcı operatörlüklerinin bayiliklerini almak, bayilikler vermek, hat almak, hat satmak, hat açmak ve kapatmak, bu konu ile ilgili bulunan hizmetleri almak, satmak, fatura tanzim etmek, tanzim edilmiş faturaları GSM, Telekom ve İnternet servis sağlayıcı operatörleri adına tahsil etmek.

● Bilişim sektöründe, AB projeleri ile ilgili ve Kamu kurum ve Kuruluşları ve Özel sektör temsilcileri ile ortak veya ayrı sektörel bilgilendirme organizasyonları ve toplantıları düzenlemek.

● Bilişim sektörü ile ilgili sektörel bilgilendirme konularında haber sitesi hizmeti vermek.